| Derii12 a întrebat:

Stiti si alte jocuri ca :
-Ferma Vesela
-Rumble Race
-Molehill Empire
Dau funda celui ce spune mai multe jocuri!

7 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Upjers.com au multe jocuri dar sunt app toate in germana ne traduse in ro cum e ferma vesela farmerama molehill

| GeorgiiB a răspuns:

Pai eu stiu:
farmerama,
daca esti fata lady popular
si mai cauta si uh pe www.miniclip.ro sau www.miniclip.com...sper sa te ajute

| C0nflic7 a răspuns:

Farm Frenzy
Farm Frenzy 2
Farm Frenzy 3

| myru_6393 a răspuns:

Barn buddy il gasesti pe hi5 si pe facebook big grin

| Sabyynna a răspuns:

Farmerama

| daniizabel a răspuns:

Farmerama,lady popular,caine virtual,wooz world, penguin farmer, club penguin.Si daca vrei mai multe si sa vezi cum sunt dai la konturi.ro/com si gasesti conturi la jocuri iti alegi jocu si conturile pe care le ai scrise acolo doar ca unele nu merg ca se schimba parola exemplu:lady popular konturile de acolo nu merg nici una

| fllafypuat997 a răspuns:

Farmerama
farm vile
zoomumba
farm frenzy