| chip6angelic a întrebat:

Plzz. ceva jocuri asemanatoare cu farmerama, ferma vesela, molehill empire, zoomumba.barn buddy, green farm...

6 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Heii`! Am eu cel mai super joc de peste tot! Toti cei care folosesc Facebook-ul il folosesc si il cunoasc peste 100.000 de oameni! Este extraordinar si este:FarmVille! Funda?

| xAnDrAx a răspuns:

Eu joc unul nu chiar asemanator cu acestea dar este super...FreeJack...sper ca ti-am fost de folosbig grin

| MaRcYaN a răspuns:

Eu iti recomand GoodGame Empire incearca si ai sa vezi ca-ti place

| SIRIUS132 a răspuns:

CityVille este foarte popular... facebook

| Kittytzyy a răspuns:

Eu iti dau un sfat:nu este cu ferma...de gen:barn buddy darmie imi place foarte mult! si daca iti faci cont pe site te rog da-mi un comm pe numele:Candy-kitty.siteul este lady popular. distractie placuta

| Slabu_Violeta_1989 a răspuns:

Big farm daca-ti este de ajutor.