| silviuseby a întrebat:

Stiti smecherii ca sa cada itemele pe Metin?
De exemplu : Zici ca e bug la otel, faci grup cu el, el il arunca pe jos, te indepartezi, il tragi si te duci sa iei otelul.

Etc.

Stiti?

Dau funda.

1 răspuns:
| marianje a răspuns:

Pai.Ii spui lu unu ma vrei sa ai... in loc de sabia pe care o ai? Si faci asa:ii dai o sabei +0 oricare si ii zici asa arunca sabia asta care ti-am dat-o si nu dai nici da nici nu iar dupa zii sa schimbe arma lui cu sabia pe care i-ai dat-o si zii sa dea da si iii cade arma lui funda?