| ĄĿiŒ a întrebat:

Stiti status-uri amuzante happybig grintongue? FundaA pentru cele mai multe si amuzante.

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

1 Fac cinste! Plateste vecinu

2 Ma joc cu o grenada, psst. mi-a cazut cuiul pe jos

3 Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare!

4 Du-te tare si vino lent pentru mine n`ai talent

5 Foaie verde solzi de peste, uite prostu cum citeste

6 Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru

7 Off numai am bani pentru status. i-am dat pe toti pe avatar.

8 Status expirat. Va rugam incercati mai tarziu

9 1 2 3 4 5 6, moamaaaaa cati prosti imi citesc statusul

10 Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste

11 N-am status acum, dar am avatar

12 Opriti Planeta! vreau sa cobor blushing

13 Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

14 Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni

15 Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?

16 Nu-s, Cauta-ma in dictionar!

17 Inca esti aici?! Hai frate ca am trimis moartea dupa tine dar vad ca tot la o bere sta

18 Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine

19 nu CiTi statusul prostule…prea tarziu, deja L-aI Citit

20 sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare, ahh ce bine faci masaj

21 Sunt libera ca nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

22 Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista )

23 Chhh Chhh, Ups. se intrerupe
24 Stai sa aprind becu ca sa pot sa sting lumina

25 psihologul mi-a spus ca sunt nebuna, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

26 Ma tot uit la prezentari feminine de moda, heyy uite-l pe justin bieber love struck

Fundita?:X

4 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Dnd. Mă cert cu pixu.
O gãinã avea 2 picioare in special stângu`!
Învăţ un câine să zboare.
Mă dau cu farfuria prin congelator.
Îţi pute ochiul.
Copil făcut în mojar cu pistil.
Învăţ o găină să latre.
Peştele care luptă.
Mi-am aprins becul să sting lumina.
Sper să-ţi placă. Xoxo.

| Tenchiu a răspuns:

Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa!

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!

NU FURaTI! Parlamentarii nu suporta concurenta.

Eu le stiu pe toate... da-s maritate!

Join the dark side... we have cookiez!

Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!

Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.

Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!

Invisible to everyone! only loosers can see me.

Prea bun ca sa fiu Light!

Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!

M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!

Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...

INCREDIBIL. Incearca si tu l! Da-te de 3 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si inchide ochii
. ca rezultat ai sa vezi persoana iubita ce ti-e harazita sa-ti fie nevasta

Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!

Ce bine arati... ai fost bolnava?

Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!

De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori?!

Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice

Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru.

Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga!

E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!

Nu beti apa, pestii fac sex in ea!

My name is Bond... Vaga Bond

Aici poate fii reclama ta!

Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap il contrazic.

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din spital...

Bate si ti se va deschide... proces penal!

Salvati energia, dormiti la scoala!

Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult kopiii.

Angajez Clown. Rog seriozitate!

O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!

Stiti care e partea cea mai nasoala? Mama prostilor e mereu gravida

Bautura si gagici pentru toti cei de aici!

Daca vin cu-n sac de nuci. e de ajuns sa-ti dau la buci?

Doar cu sabia si cu pumnu... Poti sa ajungi numarul 1!

Ce bine arati. ai fost bolnava?

Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger!

In bere e putere. In vin e sanatate. In coniac e distinctie, iar in apa sunt mikrobi.

Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… voi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…

Mi-am luat de curand BMW X5 si l-am tunat pana l-am fackut ARO!

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit

Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE.

cam astea sunt preferatele mele... sper ca ti-au placut macar cateva big grin

| Bubbles_8156 a răspuns:

Hai da dam mana cu mana... ca sa facem mai multe maini.

dnd.rad gaina pe picioare

dnd. invat porcu' sa zboare

Cupidon e un drogat!

Viata e plina de ****, iar tu esti viata mea

DnD. Cauta-ma prin alta parte.

DnD. cauta-ma in dictionar

DnD. Azi nu dau autografeeee

a fost o data o curva, acum sunt toatelaughing

nu vreau sa te gandesti la tine ca la o femeie urata, mai bine gandeste'te la tine ca la o maimuta frumoasa

DnD, ultima care m-a deranjat a fost elodia

URGENT! Schimb Caiet A4 cu Audi acelasi model! Rog seriozitate

Hai sa dam mana cu mana. Cei cu 4 la romana si cu 2 la geografie da-o draq de chimie.Hai sa copiem vecine.Vino-ncoace langa mine, da fituica la un loc.Amandoi sa avem noroc.Amandoi uram franceza.Amandoi uram engleza.Mate chiar ca ne framanta.Si diriga nu ne-ncanta. Undei unul nu-i putere, LA SUFLAT SI COPIERE. Unde-s doi puterea creste apoi nota se mareste.

pe usa scria femei iar cand am intrat erau numai…. wc-uri………

are mama o fetita cat un tank rusesc,
face caca la olica cat un porc mistret
draguta si frumoasa oriunde s’ar afla,
unsuroasa si gretoasa ca asa e ea.

#

colo sus in cimitir

stau mormintele in sir

mai fa uh misto de mine

ca fac loc si pentru thine

Dc stau blondele afara cand fulgera? Crede ca se la face poze

Daca as avea un dinte-n cur te-as musca de nas!

Tanar 24 de ani cu masina…Caut baba cu benzina….

Fac cinste! Plateste vecinu