| deadea23 a întrebat:

Stiti un joc in care sa poti juca cu cineva ca si in sims, iar serverele sa fie gen counter strike. Sa fie pe internet dar nu pe google ci pe server. Sper ca ati inteles ideea... Multumesc de ajutor!
Alte detalii: as vrea sa-mi fac o familie impreuna cu cineva.ca si in sims, dar sa nu fie pe internet explorer.

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

am auzit ca se poate juca sims cumva online...adika mai multi pe acelasi oras...big grin

asa se joaca o prietena de-a mea. daca vrei mai vb pe mesaj privat si i-ti dau mia multe detalii. ( sa ma interesez mai mult)

bye!

6 răspunsuri:
| nevermindpeople a răspuns:

Imvu

| Lucaci a răspuns:

Wonderland? :d

| baiatuucupizzza a răspuns:

Deer hunter 2005

| Tedoraaa a răspuns:

Oum. Switchin, WoW?(=World of Warfcraft) Club Penguin?

| zuzu_8584 a răspuns:

Zwiki... cauta pe net si dupa aia vezi tubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second lifetongue