| Gax97 a întrebat:

Cum pot juca impreuna cu fratele meu Counter-Strike 2019 pe acelasi server/partida, el de pe PC desktop iar eu de pe laptop? LAN sau internet? Multumesc anticipat pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

E acelasi lucru, adica jocul vede pc-u si laptopul fiind acelasi lucru, sa jucati ambii vedeti la conectare, bagati IP-ul serverului, ex connect to 111.111.111.111 si o sa jucati amandoi

| Gax97 explică (pentru Alexuţ02):

Tu ai impresia că răspunsul acesta mă poate ajuta? Tot scriu connect-uri din astea și nu îmi merge în fel și chip!