| ZxPoox a întrebat:

Ştiţi un program cu care să fac videouri normale şi din poze de lungă durată, la care să adaug şi subtitrare? Înafară de Sony Vegas [ pentru că nu perge la calculatorul meu ], Movie Maker şi Adobe After affects. Dau fundă şi mulţumesc.

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Eu iti recomand Picasa 3.Este un program oferit de Google.Este foarte simplu de utilizat.Este in romana.Il descarci de pe net, se instaleaza rapid, isi ia fisierele din PC-ul tau si gata.
Bafta!

| Awndre a răspuns:

Windows Movie Maker, fiecare calculator il are, teoretichappy

| Anonim86fsg a răspuns:

Proshow gold. e super. eu tot ma folosesc de ea.dar mai este si proshow producer. funda. daca ti-am fost de ajutor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movie Maker, este deja inclus in sistemul tau de operare in mod sigur daca ai una dintre variantele de Windows.
Cu respectivul pe langa subtitrare poti adauga si orice piesa doresti ca fundal audio si altele.