| sherbygaby a întrebat:

Stiti un program de calculator gratis full version unde pot folosi fire effects, rain effects, greenscreen effect etc.
P.S. : Inafara de Adobe after effects, Sony vegas, movie maker si videopad. MS!

2 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Adobe after effects din cate stiu nu e gratis, nu stiu ce intelegi prin asta. daca vrei sunt sigur ca sunt situri online unde poti adauga efecte dintr-astea. banuiesc ca vrei ceva mai simplu, usor de folosit

| sherbygaby explică (pentru jeek0):

AAAAAA nu, stiu sa le folosesc dar as vrea unele full version ca-s unii oamenii care mi le dau pe ecestea si nu sunt deci am mentionat!