| LexaPerplexa a întrebat:

Stiti un program de desenat performant? Inafara de Paint care nici macar nu e foarte performant.
As vrea unul care sa aiba culoarea pielii cat de cat acceptabila, sa pot lucra si cu opacitatea si sa aiba linii drepte, ect.
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| ing3ras a răspuns:

Incearca Photoshop, versiunea online o poti gasi aici http://bancuriok.com/photoshop/online-photoshop/. in caz ca nu te descurci gasesti pe youtube o gramada de tutoriale. Bafta!

3 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

Ai putea incerca Gimp, e foarte bun, eu numai pe ala il folosesc

| specialistul97 a răspuns:

Intra aici

www.desenatori.ro
Ia-ti tablita, si deseneaza cat vrei :)))))

| roon3y a răspuns:

Project DogWaffle, Photoshop, Pixia, MyPaint, TwistedBrush