| Gafar_Merdan_1968 a întrebat:

Stiti un serial asemmanator cu "Bahar- Viata furata"? Cam aceeasi tema drama, usoare momente de comedie si momente siropoase.De preferat unul turcesc.Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ma rog in fiecare seara sa nu mai existe ceva asemanator vreodata.

| Gafar_Merdan_1968 explică (pentru whatevernvm):

Ai apucat sa vezi serialul? Cand auzeam de seriale turcesti ma plictiseam in secunda doi.Dar au si momente comice.

| whatevernvm a răspuns (pentru Gafar_Merdan_1968):

Am asistat din pacate la un episod cand a venit prietena mea la mine. Am simtit cum mi se sparg venele

| Eduard619 a răspuns (pentru whatevernvm):

Mare greseala sa vezi asa ceva.

| whatevernvm a răspuns (pentru Eduard619):

Da, a fost un episod nefericit al vietii mele, ce sa facem

| Magdalena56271 a răspuns:

Încearcă,,Asla Vazgeçmem", e turcesc. Are momente siropoase, dar si putina comedie, iar serialul e drama cred.