| Sclipiciii a întrebat:

Stiti un site unde pot scrie un cuvant in engleza si sa ascult cum se pronunta corect? funda!

Răspuns Câştigător
| kta1431k a răspuns:

Daca vrei sa ai soft in pc pentru acest lucru, exista IVONA

6 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Google translator are aceasta functie.In acel loc unde scrii exista un mic icon ca un difuzor, scrii cuvantul in engleza si apesi pe el

| Sliix a răspuns:

Heei. :*
http://translate.google.com/? hl=en&tab=wT
Dupa ce scrii cuvantul in acel chenar, jos in dreapta iti apare un semn. Dai clic acolo si poti asculta. :)

| BeyonceFan a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT Trebuie sa scrii cuvantul in romana si ti-l traduce in engleza. Apo, sub casuta unde iti scrie cuvantul in engleza, este o pictograma cu un megafon si 3 sunete si apesi pe el si iti spune pronuntia. Poti si in alte limbi, nu doar engleza! Sper ca te-am ajutat si mult, mult succes!

| Solanoo a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT scrii cv si ai in coltu dn dreapta microfon care iti pronunta corect. Bafta! fundita!:o3:X:X

| princesgirl a răspuns:

Http://translate.google.ro/ aici vei putea asculta cum se pronunta corect cuvintul)))sper sa-ti fie de ajutor :X

| Ioana17t a răspuns:

Este pe google translator. Sub traducere apare un difuzor. Faci un click si iti citeste. happy