| EaaRux a întrebat:

Stiti unde as putea sa gasesc lucruri cu Phineas si Ferb (@Disney Channel) gen cana, tricou etc?

Răspuns Câştigător
| ZoKo_3036 a răspuns:

Salut. Cana si tricou nu stiu sigur, dar stiu sigur ca au aparut acum odata cu sezonul de rechizite multe caiete, pixuri, creioane etc... Si pentru un tricou cu Phineas si Ferb te poti duce la un magazin care face lucruri personalizate, le dai o poza cu ei care vrei tu si ti-o imprima pe tricou...Mult norochappy

2 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Am vazut prin magazine[Carrefour, Real, Cora] penare, ghiozdane, caiete big grin.

| Tzutzea a răspuns:

Am cautat pe google, au aparut tricouri si cani personalizate. te duci la mall si pac pac gata cana sau tricou' big grin