| PurpleKusH a întrebat:

Stiti vreun Joc Hack'n'slash fain dar sa nu fie rpg sau multyplayer (online) ceva cu sabii si magii caracter cu puteri supranaturlae

Multumesc Anticipat

P.S fara darksiders sau dmc (astea le-am jucat )
Dau Fundaa la cel mai bun!

3 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu stiu ca vindictus e bun. si poate tera

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRipper a răspuns:

Darksouls si Skyrim sunt cu sabii si magii, teme medievale, dragoni, monstrii mitologici, etc.
Alt joc asemanator ar fi si Dying Light, dar care nu are magii, ci este un open-world zombie survival. Dar parkour-ul este incredibil, armele sunt foarte variate iar luptele sunt echilibrate.