| andreutzapissycutza a întrebat:

Stiu ca nu e bine sa-ti faci temele pe net dar daca stiti un site pe care sa scriu ex de mate si el sa mi-l rezolve va rog spuneti-mi
dunditza :dlove struck

5 răspunsuri:
| SugarAndSpice a răspuns:

Acesta http://forum.matematic.ro/. Dupa ce iti faci un cont, scrii problema la clasa corespunzatoarea si ti se va raspunde.(Cam in jur de o zi sau chiar cateva ore.)Poti de asemenea contacta administratorul daca doresti urgent sa ti se rezolve un exercitiu.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Hassel a răspuns:

Din pacate, nu exista astfel de siteuri.In cel mai bun caz vei gasi un forum frecventat de baieti de la mate-info... cel mai sigur e sa rogi un prieten sa te ajutewinking

| DAAAAN a răspuns:

Nu prea cred ca exista asa ceva dar exista forumuri si chiar si TPU;-)
TPU = te ajutam nu? si pentru cei care vor zice/crede ca asta nu-i bine
UN EXEMPLU = 1000 CUVINTE

| Gecko a răspuns:

Nu exista asa ceva. exista doar programe de calcul gen :?+3=5
si calculatorul zica ca? e 2