| madaEu a întrebat:

Stiu ca pare o ntrebare cam aiurea dar e o curiozitate

Daca ati putea crea o sarbatoare (apsolut cum vreti voi) Cum s-ar numi si cum sar sarbatori cea mai inventiva primeste funda

8 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Sarbatoarea culorilor... O zi in care toti sa realizam aceasta minune a naturii: culorea. O zi in care sa sarbatorim privilegiul, pe care multi nu il au, de a vedea. Ni se pare ceva normal si multi nu mai dam atentie lucrurilor atat de frumoase din jurul nostru...

| Akid a răspuns:

Cu toate ca pare o intrebare prosteasca am un raspuns pentru ea. probabil lumea ma va crede nebuna. dar asta e ceea ce as sarbatorii eu. As face pe 15 ianuarie Sarbatoarea fotografiei. fiecare ar face tot felul de fotografii, la animale, peisaje. intelegi?

| Darkrosse a răspuns:

Pe 5 Septembrie sa fie ziua Artelor Martiale in car toti cei care practica diversele arte sa faca o parada:X si sa ii invete pe cei mici cateva miscari de autoaparare

| madaEu explică:

Puteti alege voi si data

| madaEu explică:

Frumos gand love

| Akid a răspuns (pentru madaEu):

Multumesc frumos!

| alina58 a răspuns:

Ziua prostiei! Care se sarbatoreste in fiecare zi...

| 0001 a răspuns:

Sarbstoare dulciurilor, si fiecare om sa manance cate dulciuri poate happy.