| NIKOLETA111777 a întrebat:

Stiu ca poate este o intrebare prea prosteasa,poate chiar banala,dar totusi intreb,nu e nici,. odata prea trziu sa aflii,, mierea ce stare de agregare are? solida/lichida/gazoasa... adica nu stiu, m.a intrebat nepotika mea si chiar nu am stiut ce sa ii raspund,, ..pfff ma fac de ras rau de tot rolling on the floor)) ia spuneti.va si voi parerea, si nu radeti prea rau de mine rolling on the floor))

3 răspunsuri:
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Pai se afla in stare lichida o data ce curge.(mierea e vascoasa dar curege)!

| NIKOLETA111777 explică:

Mersi oricum pentru raspunsuri, va pup :*

| Eu98 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. laughing Depinde de temperatura. la temperaturi joase este in stare solida, si la temperaturi inalte, este lichida.winking