| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna haios dar nu vrea nimeni sa dea gratis un cont steam(cu cs)?

5 răspunsuri:
| Ochiialbastrii a răspuns:

Nu cred ca vrea nimienilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://minilink.ro/bt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faceti o fapta buna ca vine Craciunullove struck

| Uddiu a răspuns:

Eu am unul si nu l-as da pe gratis.Merry Christmas!

| Alonderman a răspuns:

Vrei steam si nu ai bani? Incearca tutorial-ul asta chiar merge!

STEAM gratis
1. instalati steam original Steam Crack-setup.exe
2. facetiva un user
3. replace unde ati instalat cel original C:\Program Files\Steam
4. apare pe desktop crack steam dati dublu click pe el si aveti steam gratis cu jocurile counter-strike1.6,condition zero si source estea merg sigur si mai sunt si alte jocurii in steam unele merg

O sa aveti toate jocurile GRATIS!

Download: http://www.2shared.com/file/wXDngegb/Steam_Crack_2013-setup.html