| BlugiStramti a întrebat:

Sub etj meu e un baiat care el sta in iatalia si vine doar in unele vacante e de varsta mea si mancam unu de la altul, si multe chestii eu acum am 11 ani si el face in august 11 cred la 6 ani ne-a obligat cineva sa ne pupam pe buze si ama facut-o la 10 ani a zis el daca vreau sa ne pupam cu limba si am zis ca nu deorece imi era frica si cand a venit in romania trebuia sa plece la cineva si eu am zis sa nu plece deaorece la oamenii ia unde trebuia sa plece ii vedea si in italia, dar pe mine nu si apoi a zis ca imi e ciuda ca se duce si nu mai vorbea c mine nu mai zicea nimic cand veneam la el imi zicea sa plec din casa lui si toate astia dar parinti lui ma iubesc sunt ca o fica pentru ei ca arpoape in fiecare zii cand sunt in romania eu stau la ei odata pe facebook mi atrm o inima si un trandafir. dupa o vreme de durata de jumate de an deoarece era pedepsit(asta se intampla in italia) cand era ziua indragostitilor nu a intrat pe mess sa vorbim, dar bine erea si pedepsit, anul trecut a intrat si a zis ca ma iubeste si ca miar da o floare daca ar fi fost in romania si cu 3-4 zile inainte de ziua mea prin decembrie a intrat si mi-a zis la multiani si ca ma iiubeste. ce sa fac? sa mai raman imrepuna cu el? la vara vine in romania cred daca poate?

Răspuns Câştigător
| σяιgιηαℓ a răspuns:

Pai nu prea am inteles, dar uite ce poti face: 1. Daca o sa te mai ignore eu zic sa il prinzi odata si sa-i spui de ce te ignora sau daca nu mai vrea sa te bage in seama eu zic sa nu mai ramai cu el.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vede cum te descurci cu limba romana se intoarce inapoi in Italia.Si nu mai revine in tara.

| BlugiStramti explică:

Lasa nu mai are rost, oricum nu intelegeti