| Andrei_Nicula_1985 a întrebat:

SUBIECT DE DISCUTIE: Scrieti la rubrica de raspunsuri ce parere aveti voi despre "MINUNATUL" caiet de vacanta... ( dah caietul de vacanta :'(...)

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Având în vedere că am ajuns la pagina 15 din 228, singura părere este că mă plictisește.

| Sociopat a răspuns:

Ultimul meu caiet de vacanta a fost intr-a 10-a la fizica. Vreo 20 de pagini cu exercitii de clasa a 12-a pentru vacanta de primavara.Am luat doi ca mi-au mai ramas vreo 4 probleme nefacute. Faceam fizica zdravan.Culegerea, in sine, are peste 300 de pagini.Este FOARTE buna.Are atat de multe exercitii ca o pastrez pentru cand o sa am un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caietul meu de vacanţă de la română e pur şi simplu... stupid. Uite nişte exemple de "exerciţii":
"Promovează cârciuma lui Ghiţă! Fă un anunţ, astfel atrăgând cât mai mulţi clienţi".

Cel mai greu dintre toate acum. S-a dat un text despre secrete. Cerinţa: "Scrie aici numele a patru persoane cărora le poţi spune un secret."
Wtf? Astea-s chestii de grădiniţă.

| Andrei_Nicula_1985 explică (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca si caietul meu e la fel. Exemplu de exercitiu: "Anei ii place pieptul de pui. Tie ce mancare iti place?" XD