| Chillcs a întrebat:

Sunt din Braila, si stau acasa pana in iulie, vreau si eu sa fac ceva pana atunci. Daca stie cineva activitati care se fac in Braila va rog sa imi spuneti.

6 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

In Braila nu sunt activitati prea interesante mai ales in aceasta perioada. Mai ales ca nu ai mentionat in ce domeniu esti interesat.

| Chillcs explică (pentru Curiosu):

As face orice, indiferent de domeniu

| Curiosu a răspuns (pentru Chillcs):

Pai la ai putea sa te inscri la teatru sau poate sa faci Parkour...Cam atat avem si noi pe aici. Si serios chiar nu prea ai ce sa faci. Sfatul meu este insa sa citesti o carte...(fara gluma)

| Chillcs explică (pentru Curiosu):

Citest omule, foarte mult, dar vreau activitati afara din casa. am devenit puturos

| UsernameUitat a răspuns:

Sex

| trudalizator a răspuns:

Buna, poti sa iesi cu prietenii in oras, sa dai un mega party la tine acasahappy sper ca am fost de ajutorbig grin

Întrebări recente