| cristinuca05 a întrebat:

Sunt din iasi si am dori sa stiu unde as putea merge la o sala d fitnes? am 15 ani .este ceva de genu prin iasi? sala de fitnel pentru adolescenti.sau ceva de genu, si cam cat ar costa.pentru ca as dori si eu sa merg.mersi

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sala de fitness e pentru toata lumea. Nu e separata in functie de varsta. Nu stiu preturile din iasi. Incearca unde a spus criticul. Mergi si intreaba.

| dragosh a răspuns:

Nu cred ca exista sala de fitness pentru adolescenti(asta e pentru toate varstele)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Langa Moldova Mall... e una ...am uitat cum se numeste.