| wizopo a întrebat:

Sunt foarte trist. Mi-am pierdut cardul micro sd. Ce ma fac?

6 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Ai incredere in Dumnezeu, si roaga-te Lui. El te va ajuta sa-ti rezolvi cumva problema asta. Si incearca sa-l cauti, poate ca te-ajuta Domnul si il gasesti.

| traveler a răspuns:

Accepta sa te inveti ca in viata nu todeauna castigi.O pierdere,un furt,o injosire,o bucurie,un deces al cuiva drag,sosirea unui copil pe lume, o nota proasta, un examen picat (permis auto)toate fac parte din tumultul vietii si trebuie sa te obisnuiesti cu nebuneala asta.Accepta situatia calm si trage invataminte din asta,adica pe viitor sa fii mai atent cu "nimicurile" astea ce provoaca o "catastrofa" prin pierdere, distrugere, si mai ales prin cheltuiala facuta de inlocuirea lor.Bafta.

| Ðean a răspuns:

Încearcă să-l cauţi, dacă nu-l găseşti. cumpărăţi altul.

Răspuns utilizator avertizat
| alexush a răspuns:

Si din cauza unui card esti trist?! da-l naiba nene.eu sa fiu sanatos si voi pe langa mine.tongue.trece si asta.mare cacao.un card.dar daca iti pierdeai un membru din familie?! ce mai faceai?! doamne fereste.nu vreau sa patesti asta. orice ai pierde.trebuie sa fi tare bro.bafta

| nooooc a răspuns:

Cumpara altul