| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Sunt in a 8 dupa aia vreau sa intru la un liceu in IT(calculatoare) am intrebat niste prieteni si mi-a zis ca imi trebuie media peste 9 este adevarat.eu nu as crede. funda+vot

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

La mate info (moisil in TM poate si in alte zone) trebuie sa ai o medie peste 8.50. cat se poate peste 9winking. la mate-info intensiv se cere o medie mare. baftawinking

| XxXJoK3rXxX explică (pentru torsi):

Dar la ceva care nu necesita asa o mare medie. macar un 8 si ceva.ma primeste

| XxXJoK3rXxX explică (pentru torsi):

Tu cu cat ai intrat ce medie ai avut

| torsi a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

Eu? cu 9.25

| XxXJoK3rXxX explică (pentru torsi):

Esti tare

| XxXJoK3rXxX explică (pentru torsi):

La liceu grigore moisil din iasi ma primeste cu 8.40

| torsi a răspuns (pentru XxXJoK3rXxX):

In iasi nu stiu tongue. dar se poate.winking si bafta

11 răspunsuri:
| Danasilvia a răspuns:

La unele licee de mate-info (cu sectie de info intensiv) iti trebuie medie mare, dar sunt si altele (gen Moisil) in care poti intra cu 8.50

| torsi a răspuns (pentru Danasilvia):

Mosilu' este mate-info, info intensiv tongue

| Danasilvia a răspuns (pentru torsi):

Pai asta am zis si eu : la unele licee mate info iti trebuie medie mare, dar la altele mai mici (8.50 la moisil)

| CreațaMăăă a răspuns:

Iti trebuie o medie cam mare ca sa intri...O medie cam peste 8.40 cam asa ceva. fuda? vot?

| qwerty101010 a răspuns:

Pai da trebuie sa ai o medie mai mare pentru a intra acolo pentru ca nu toti reusesc...Bafta sa intri... Funda?