| ChangeName a întrebat:

Sunt in cautare de noi prieteni. Si am bservat ca pe site-ul acesta sunt multe persoane de treaba.
Deci cine are curajul sa imi dea id-ul lui de mess? Pentru noi prieteniwinking
big grin

5 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Daca vrei da-mi add la prieteni pe TPU.

| єχcєєℓ a răspuns:

Multă lume ar putea avea curaj dacă ai și preciza de unde ești, câți ani ai, sau ce intenții ai, toate astea înainte să îi ceri id-ul.
batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai "bservatoristule" din Strehaia, Leo stie ca urasti tiganii?

| LikeARollingStone a răspuns:

Idem excel!
Eu sunt de treaba, da' n-o sa-ti dau id-ul...pentru ca n-am curaj. thinking

| enonimox a răspuns:

Multă lume ar putea avea curaj dacă ai și preciza de unde ești, câți ani ai, sau ce intenții ai, toate astea înainte să îi ceri id-ul.