| Maiutzaaa a întrebat:

Sunt la primul nivel la lady popular, cum sa trec nivelurile, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| titza10 a răspuns:

Dai sus in stanga pe DOMNISOARA MEA si apoi cand se deschide pagina iti va aparea in dreapta cuvantul OBIECTIVE. Dai pe el si trebuie sa indeplinesti tot ce scrie acolo. fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine eu sunt noua la lady popular si am indeplinit tot ce scrie acolo dar cand dau la obiective imi arata primul necomplectat chiar daca este complet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt 13