| costin95 a întrebat:

Sunt nascut pe 21 mai si nu pot sa-mi dau seama ce zodie sunt:? in unele reviste sunt gemeni si in altele taur voi ce credeti, argumentati plzbig grin (fundita) la cel mai bun argument

Răspuns Câştigător
| roisin a răspuns:

Esti gemeni.:)
http://www.zodii.ro/zodiac/Horoscop-2011*-2011.html

1 răspuns:
| Redflowers a răspuns:

Pai este foarte ciudat pentru ca si eu stiu ca gemenii [luna in care sunt si eu] este din 21 mai pana in 20 iunie...dar si taurul este din (21 aprilie - 21 mai)...deci poate esti la granita.laughinglaughingsau prima zi din gemeni sau ultima din taurlaughinglaughing dar mai degraba ai fi gemeni [zic eu].dar asta e numai parerea mealaughingconsulta un astrologtongue