| Bubu a întrebat:

Care zodie credeti ca e cea mai incapatanata?big grin Eu sunt taurbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Taurlaughing cu siguranta...si nu ma refer neaparat la tinehee hee si berbecii sunt incapatanati...si balanteletongue sunt balanta si stiu multe balante si stiu cum sunt. dar cea mai incapatanata zodie cu iguranta taurultongue

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Varsatorul.Nu cred in zodiac, dar cu persoanele din zodia asta nu ma am la suflet. E o chestie bizara, stiuoh go on

| Bacemi a răspuns:

@Anelisse spune foarte bine. Zodiile de foc sunt cele mai incapatanate. Respectiv berbecul, leul si scorpionul.

| Rukhsandra a răspuns:

Cele mai incapatanate zodii sunt leu, taur si berbec happy

| LoveAngel223 a răspuns:

Balanta am auzit de la multe persoane. Si este adevarat si iubitul meu si mi-a zis ca sunt foarte incapatanata

| Rebecca a răspuns:

Varsatorul si berbecul

| Anelisse a răspuns:

Zodiile de foc, adc berbecul, leul si scorpionul...eu sunt berbec.si nu iti vine sa crezi ce pot face pana nu optin ce vreaulaughing(glom).(sau poate nu!laughinghappy

| George1510 a răspuns:

Berbec

| Andruta a răspuns:

Si eu sunt rac. dar cred ca berbecu...hee hee

| Sabynna a răspuns:

Eu sunt rac, sunt mai multi care spun ca este o zodie incapatanata!

| Bubu explică:

Cam toate sunt incapatanate din cate vadlaughing

| Albinuțăă a răspuns:

Cred ca berbecul big grin

| euu03 a răspuns:

Eu, si sunt gemeni big grin dar ce pot sa zic, fostul meu prieten cu care am fost un an era taur frustrated si f incapatanat!

| PaulaPSM a răspuns:

Eu iti spun sincer ca leul e cel mai incapatanat. Eu sunt leu si cateodata imi dau seama ca incapatanarea si orgoliul sunt defectele mele principale.

| Danyk777 a răspuns:

Berbeci, Capricornii, Varsatorii si Gemeni!winking!

| keepup a răspuns:

Berec chatterbox, chiar si eu sunt berbec...berbecul e cea mai ater zodie cool

| Iryx a răspuns:

Berbec, Taur, Gemeni, Leu, Scorpion, Sagetator, Capricorn si Varsator!

| Mirru0 a răspuns:

De fapt scorpionu nu ii zodie de foc laughing
taurul, fecioara, berbecul si leul is cele mai incapatanate tongue poate si capricorn si sagetator big grin