| Kiduuuu1445 a întrebat:

Sunt o fata din Calarasi happy. Am facut atletism 2 ani si baschet 1 an. Acum vreau sa ma apuc de un sport si vreau sa ma tin de el. La ce ma sfatuiti sa ma duc? Am 14 ani. E cineva din Calarasi care practica vreun sport? :d

5 răspunsuri:
| Micheille a răspuns:

Pai. din potriva,,,, ei nu sunt din calarasi,,,,,,, dar practic handball,,, e frumos dar,,,,,, daca vrei sa-n cerci,,,,,, nu te-oblig

| sandy a răspuns:

Asta cred că tu trebuie să decizi, du-te la ce îti place mai mult şi la care eşti mai bună (m-am mutat de 13 ani din călărasi la ploieşti ce mai este nou pe acolo, am locuit la 10 nivele în blocul L 42 si am învăţat la scoala. gen. nr. 5, id ionut_1388.

| sergiu76 a răspuns:

Depinde de tine, ce sport iti place si la ce sport ai aptitudini si dupa vb cu parintii sa te inscrie ca in ziua de azi la majoritatea sporturilor trebuie sa platesti.eu am o fetita si am inscris-o la inot si platesc300 lei pe luna.concluzie:de asta nu avem sport de performanta in Romania

| TheCookie a răspuns:

Pai...eu te sfatuiesc sa mergi la canto
e frumos sa canti
te duci la tot felul de concursuri
nu e foarte greu

succes daca te duci!

| cornel_7402 a răspuns:

Sportul nu trebuie sa il practici din recomandari. Trebuie sa il practici din inima. du-te la un sport care iti place