| Andreea_1745 a întrebat:

Practica cineva vreun sport? Care e acela? Cine face atletism?

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu fac sport de performanta dar fac sport pentru sanatate.

| baru a răspuns:

Salut. Eu practic Artele Martiale, si sunt instructor. Atletism as fi facut, dar, ca in ori ce sport, trebuie sa ai chemare. Daca practici atletismul, cinste tie. Denota ca esti un om deosebit Pa

| Cretzule a răspuns:

Lupte-libere

| cicilica a răspuns:

Altetism love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Salut Andreea,
In primul rand sa practici un sport este foarte bine. Eu de exemplu acum fac inot si gimnastica ritmica. Am mai facut si dansuri moderne. Mie imi place mult sa imi ocup timpul liber cu practicarea unor sporturi. Atletism eu nu fac si nu am facut niciodata dar sunt sigura ca e foarte interesant si merita.
Daca vrei sa faci atletism, iti urez mult succes!

| Andreea_1745 explică:

Eu practic atletismul si este minunat!

| djza a răspuns:

Eu m-am apucat de Shotokan Karate și sincer îmi place acest sport la nebunie.

| ClauDiumE a răspuns:

BUna..eu practic atletism de 4 ani si este foarte frumos... daca ai vrea sa practici acest sport de performanta in primul rand trebuie sa iti si placa...este frumos atletismul ..de exemplu eu am antrenamente de la 8 dimineata ..incepi cu o incalzire.(alergare) apoi incalzirea corpului. apoi stretching ..multe chestiieste frumos. mai ales la concursuri.