| Loyaliti a întrebat:

Ce sport practicati voi? Eu baschet si atletism

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

BlueR, mama ce tafnos esti, mori daca spui. Pai eu nu practic nici un sport, mai ales ca la majoritatea trebuie sa alergi, si eu nu prea le am cu asta laughing
La mine, la ora de sport, de obicei, colegii dau norma cum le zice profa, iar eu dau norma de forta de fiecare data, pentru ca la asta sunt cel mai bun din clasa. Cu asta trec la sport mereu cu 10, deci daca ar fi vreau sport sa aleg, as alege unul bazat numai pe forta.

7 răspunsuri:
| ThQ a răspuns:

Tenis

| BlueR a răspuns:

Nu stiu ce rost are sa zic ce sporturi practic. Ce am de castigat?

| pitika_1557 a răspuns:

Eu fac Handball de 7 ani! happy

| AngiFmss a răspuns:

Si eu incep sa practic baschettlove struck

| SakuraBlooms a răspuns:

Basket la CSS Bacau Fete U16 nr 13

| Loyaliti explică:

Bravo voua! Mai astept raspunsuri!

Răspuns utilizator avertizat