| Dede_4091 a întrebat:

Sunt talentata la desen... Ce i-as putea desena prietenei mele in afara de inimioare, flori, sau ceva de genul... Ce spuneti? Help

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Atat de talentata incat nu ai imaginatie? Inspira-te de prin reviste, de pe internet... fa-i un portret, sigur o vei surprinde...placut,desigur.doar esti talentata!

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Portretul!

| QuadruplePersonality a răspuns:

-portret
-voi doua
-formatie preferata
-actor preferat
-casa ei
-locul ei preferat
-profesorul preferat
-animalul ei preferat
. sau orice semnificativ pentru ea...

| Dede_4091 explică:

Portret i-am facut si din reviste...altceva?big grin

| Sakura_1833 a răspuns:

Incerca sa o desenezi pe ea o va inpresiona si iti va da o imbratisare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portretulhappy

| ButterflyEffect a răspuns:

Poti sa ii faci un portret, sau sa ii desenezi un artist/trupa/actor favorit/a.

| valy69 a răspuns:

Daca chiar te descurci bine la desen fa-i portretu.sau daca ai o poza cu voi doi si mai bine. go on. o sa-i placa cu siguranta.