| ChE a întrebat:

Eu sunt pasionata de desen, iar acum mi s-au epuizat ideeile, spuneti-mi ce as mai putea desena?

Răspuns Câştigător
| AnimeBoy45 a răspuns:

De ce nu incerci sa faci manga daca nu iti iese cauta niste imagini pe net si deseneazale

8 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Serios ma! bine ma desenezi manga amu se uita tota lumea la un anime si incepe repede tota lume cu manga. nu-i bagati prostii in cap. daca are talent poate desena portrete al unor oameni cusoscuti sau peisaje sau finte supra naturale dar nu manga aia e pierdere de timp ca pleaca de unde a venit ca trebuie sa ai si o idee de manga nu ca desenezi 3 personaje si gata ai manga.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Poti desena vedete.

Răspuns utilizator avertizat
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Ai putea sa incerci sa faci desene in creion. Sunt foarte populare si dau un aspect unic fata de celelalte. Totusi, daca ai mai mult timp liber si te pricepi la desen ai putea sa faci manga.
Pa, pa!

| Rooksee a răspuns:

Cal sau pegas, dragon, peisaj de primavara, razboi

| HonneOnna a răspuns:

Poti desena manga sau ai putea sa incerci sa desenezi persoane in ipostaze si pozitii cat mai diverse.Te ajuta pentru exercitiuhappy

| SladeWilson a răspuns:

Dragon, pegas sau sa iti desenezi prietenii.

| Gray77 a răspuns:

Daca esti intr-adevar bun la desen, incearca sa-ti faci propriul manga.