| servicestorepc a întrebat:

Sunt un virgin la 36 de ani si vreau sa scap de virginitate, exista vreo fata care sa ii fie mila de mine? dau fundita fetei respectivehappy

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pun pariu ca e la misto ce zici dar eu cunosc pe unu care are 25 de ani si e virgin, daca chiar ar fi sa fii virgin de ce te complici cu ele? Ramai asa cum esti pentru ca nu e mare lucru sa faci sex in zilele actuale.

| KodrutZ a răspuns (pentru mgtow):

Nu e la misto. Pentru fete/femei e mult mai simplu sa gaseasca un ratat sa le "aranjeze" problema virginitatii, la sexul masculin e mai greu, fiindca tu trebuie sa fii elementul activ in ecuatia asta. Sint mult mai multe cazuri de "baietul lu' mama" cu indivizi trecuti de 25/30 care stau cu parintii, eventual au si un serviciu ok, dar nu sint in stare sa isi inceapa viata sexuala (cunosc si eu un caz de genul asta, se complace in situatia in care e si nu face nimic sa iasa din ea).

| mgtow a răspuns (pentru KodrutZ):

In mod normal eu l-as sfatui sa stea pe curul lui pentru ca nici femeile nu au o valoare asa mare in ziua de azi, eu am auzit ca unii nu vor sa aiba familie in viata lor si nici nu se culca cu ele pentru ca stiu ca ii inseala si ii lasa fara bani ceea ce e adevarat si bine fac.

| KodrutZ a răspuns (pentru mgtow):

Sa nu generalizam. In ziua de azi e doar faptul ca "vinatoarea" e mult mai grea si, de ce nu, mai interesanta, sint destule exemplare in padure si inca destule care nu sint "uscaturi", doar ca se pitesc mai bine. Daca nu vrei sa ai familie, asta nu inseamna ca trebuie' sa te privezi de viata sexuala. La urma-urmei, poti apela la profesioniste si iesi mai ieftin decit incercindu-ti norocul cu tipe care umbla numai dupa bani...

| mgtow a răspuns (pentru KodrutZ):

Cu risc de a trage boala chiar daca se foloseste prezervativu.

| mgtow a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca ne gandim bine prostituatele zici ca sant mai deosebite pentru ca recunosc ceea ce fac si nu se baga cu cineva sa-l fure de bani in schimb astea de la oras repede pe interes. Deaia ti-e scarba de ele si nici sa sara pe tine n-ai vrea la cati tipi au trecut prin viata ei de aia am renuntat la femei si m-am izolat asa, dar mai sant barbati si femei ca mine nu sant specie unica in situatia asta.

| KodrutZ a răspuns (pentru mgtow):

Ei, sa nu exageram, totul tine de buget. Riscul ala e real daca te duci la gara sau pe la vreo discoteca sateasca cu 50 RON/numarul. Daca alegi o profesionista la 100-150 EUR/ora, ai acelasi risc de boala cu probabilitatea de a iti cadea un avion in cap.

| KodrutZ a răspuns (pentru mgtow):

Scirba nu ar trebui sa iti fie de faptul ca respectiva a mai fost cu xshpe indivizi, ci de motivele din care asta s-a intimplat, daca e genul care sare din Audi in BMW in Mertz in Lancia in...

| mgtow a răspuns (pentru KodrutZ):

Eh dar nu e corect eu sa fiu om bun si avand doar 2/3 gagici de lunga durata si ele mai multi nu merge deloc treaba, cum zicea una daca ramai sofer pe autotren aia iti ramane nevasta si gata n-am treaba cu muierile.

| KodrutZ a răspuns (pentru mgtow):

Depinde, trebuie sa pleci de la premisa ca oricine se poate schimba. Daca ii amesteci bine vaselina in cutia de viteze, totul o sa fie bine, chiar daca inainte s-au chinuit 20 de mecanici si nu au reusit sa o aranjeze corespunzator...winking

| Arthur a răspuns:

Dacă are peste 50 de focuri e bine?

| onasis1961 a răspuns:

Dacă ai ceva bănuţi vezi că sunt mii pe net.Pentru o fundiţă şi la 50 tot virgin vei fi! La mulţi ani!

| KodrutZ a răspuns (pentru onasis1961):

Hahahaha, buna asta cu fundita. Cu fundita poti incerca la gradinita, doar ca se lasa cu pirnaie cind esti prins...

| DEBrown a răspuns:

Cred ca strabunica mea ar fi interesata. thinking

| DeyCj a răspuns:

Poate la bună-mea :-)))). Succes și îți recomand o fetiță chiar dacă îi contra cost serviciul. Unde sunt aia te descurci tu, mai ales după 11 noaptea ies ca ciupercile după ploaie.Succes

| Niiiicu a răspuns:

Tu vorbesti serios?whistling

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru Niiiicu):

Ai dreptate mare! Cine o mai vazut asa ceva? Pe bune acum ce om normal la varsta lui mai pune astfel de intrebari! Unii care am raspuns poate suntem mai mici, cel putin eu is mult mai mica decat el, dar noi avem o logica si gandim mai bine decat acest "domn" daca pot sa il numesc asa!

| KodrutZ a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Daca e virgin se cheama "domnisor" nu domn! happy

| servicestorepc explică (pentru KodrutZ):

Corect!big grin

| servicestorepc explică (pentru Niiiicu):

Da

| Niiiicu a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Buna astahappybig grin

| Niiiicu a răspuns (pentru servicestorepc):

Imi pare sincer rau pentru tine dar sunt sigur ca iti vei gasi o perechehappywinking succes si LA MULTI ANI

| dulgherunicu a răspuns:

Mai bine dai limbuta nu fundita sa vezi cum apar ofertele.

Răspuns utilizator avertizat
| christianchristian a răspuns:

Wtf 36 de ani si mai esti virgin!

| servicestorepc explică:

Sunt sarac nu imi permit luxul sa ma duc la fetite si chiar daca mi-as permite nu cred ca m-as duce ca imi este frica de boli luate aiuea pentru cateva clipe de fericire, in zilele noastre daca nu ai bani si nu am nu se uita nicio fata la tine, sa nu imi ziceti ca nu credeti asa ceva