| ACC a întrebat:

Sunteti extraordinari adica daca o fata va cere un cont stardoll superstar ii dati da mie nu nici nu trebuie eu nu is aici pe site eu am venit asa in vizita si va intreb de ce sunt aici pe site?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da' de când a devenit TPU site de făcut schimb de conturi? Ce te oftici don'şoară, ar trebui să fii mulţumită că poate găseşti pe cineva care poate să-ţi dea, nu să îţi mai şi expui frustrările pe-aici.

| xlmpq a răspuns:

Bine pa

| katy a răspuns:

Afirmatie fara logica, ti-as sugera sa mai folosesti semne de punctuatie cum ar fi virgula si punctul ca sa se inteleaga ce vrei sa zici.am inteles pana la jumate ca unei fete i s-a dat un cont si tie nu dar pe urma.ca tu nu esti pe site.dar de ce esti pe site.tu te intelegi? in al doilea rand site-ul acesta e pentru a rezolva probleme serioase din viata persoanelor nu de a face schimb de conturi sau id-ul de mess sa fie clar

| Allexia14 a răspuns:

Doamne fereste fetito, get a life!