| anonim_4396 a întrebat:

Tatal si fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare iar fiul este dus de urgente la spital. Pe masa de operatie doctorul chirurg spune Nu pot sa il operez deoarece este fiul meu. Cine este doctorul chirurg?

Răspuns Câştigător
| francesca89 a răspuns:

Mama?

16 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ciomu.

| didik15 a răspuns:

Ce prostie pai daca tatal murise cum sa mai fie si chirurg ca asta reiese din ce ai scris thu k tacsu era chirurgul

| zxcxzxc a răspuns:

Aoleeeeu! omagaaaalaughing)))

| Emazio a răspuns:

Pai dc nu poate sal opereze nu vrea sal salveze? il lasa sa moara? cred ca e tatal original iar cel mort o fi vitreg

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Dumnezeuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tatal e deja mort / probabil inviase si spusese nu-l pot opera inca nu-s inviat de tot

| GalaxYC a răspuns:

Stiam vrajeala asta paremise buniku era medicul :d.

| PrOx a răspuns:

Unul dintre cei doi tati(cel care moare si chirurgul) este vitreg.

| AnotherGirl a răspuns:

Daca tatal moare, iar chirurgul spune: "Nu pot sa il operez deoarece este fiul meu", inseamna ca respectivul chirurg era mama copilului? laughing)

| Intruder19 a răspuns:

E mă-sa.

| Tania a răspuns:

Poate ca fiul a avut 2 tati?
Sa ne dai raspunsus ma incolowinking

| IMC90 a răspuns (pentru francesca89):

Uite un raspuns intelgient happy

| nathalie a răspuns:

Mama

| Aminia a răspuns:

Mamaaa sau bunicuu thinking

| anDra1sekret a răspuns:

Mama...presupun!

| marian000 a răspuns:

Mama