| eubahhh a întrebat:

Te consideri frumos/frumoasa?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E o vorba care spune ca un barbat trebuie sa fie un pic mai frumos ca dracul. Deci consider ca am suficienta frumusete prin prisma faptului ca excelez la alte capitole. Nu sunt cel mai frumos dar nici nu sunt cel mai urat.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă consider om și este suficient. Frumusețea trece și urmele rămân, la ce folos!
Pa, pa.

| Anileda a răspuns:

Da

| Sua a răspuns:

Nici prea prea, nici foarte foarte

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu ma consider de o frumusete iesita din comun dar nu ma consider nici urata.Sunt doar frumoasa

| MadQueen a răspuns:

Hmm... I think i'm cutebatting eyelashes

| PotHed a răspuns:

Fiecare e frumos/frumoasa in felul sau eu cel putin ma consider multumit de aspectul meu fizichappy

| BitchImfabulous a răspuns:

Mai bine las pe alti sa ma laude, e mai frumos asawinking
Si frumusetea nu e totul, contreaza multe la o persoana.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Eu nu ma consider frumoasa. Dar pentru altii sunt superba, iar pentru altii sunt groaznica. Pentru ca frumusetea depinde de ochii care privesc. Si cred ca fiecare om este frumos in felul lui. Nimeni nu e urat. Fiecare are ceva frumos. :* Pup.

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Da. cel putin din scoala de la mine...

| xmellox a răspuns:

Bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... ma consider superba laughing de unde. mie mi se pare doar ca am trasaturi dragute.nu ca sunt superba. nici urata nu sunt tongue dar cred ca sunt dragutica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma consider frumoasa, sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea e in ochii privitorului, de faptbig grin. Iar eu nu ma consider o persoana frumoasa, pur si simplu... simpaticabig grin. laughing

| JustMusic a răspuns:

Fiecare om de pe pamant e frumos in felul lui uni sunt fromosi fizc si in interior alti sunt doar fizic si alti doar in interior noi trebuie sa deschidem ochi si sa vedem frumusete din fiecare nu doar din cine vrem chiar daca nu ne place o persoana trebuie so aceptam cu defectele ei ca nimeni nu-i perfect dar de frunos toti suntem

| OkMaVrei a răspuns:

Da!
loool