| anonim_4396 a întrebat:

Te consideri urat/a, frumos/frumoasa? Ce nota iti dai? big grin

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer eu imi dau nota 7 la fizic, ma consider nici frumos nici urat ceva intre la mijloc sa spun asa

| T0T a răspuns:

Fiecare om e frumos în felul său și fiecare dintre noi percepe fumusețea altfel. Mă consider acceptabil.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma consider frumoasa pentru ca Dumnezeu nu greseste niciodata.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu am nota 10 pe o scara de la 1 la 10

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Wow, cata modestie! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sergiu "prove my point " despre nota laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mmm... Sufletul conteaza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sunt un om normal la fel ca și ceilalți laughing nu pot să-mi dau o notă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine stie. la fata nu sunt Brad pitt dar nici urat, cat despre corp merg la sala asa ca arat bine. nota iti dau altii nu isi da nimeni singur laughing, daca ar fi asa toti ne-am da 12

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nota de plată.

| nlko a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui. Nu pot sa-mi dau nota.

| Frank51 a răspuns (pentru nlko):

6 cu indulgenţă.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Pentru cine 6?

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, i-am raspuns lui niko fara intentie. Pentru mine era notalaughing

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Am crezut ca era pentru catelus, caci merita 10laughing.mm, daca esti cel din poza esti modest.

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incerc.

| WolfGhost a răspuns:

13 laughing

| florina2001 a răspuns:

Nimeni nu este perfect. Dupa parerea mea, ma consider o persoana frumoasa. De nota nu stiu ce sa zic. In orice caz, nu exista persoane urate. happy