| AvalohAlyn a întrebat:

Test de imaginatiebig grinaca ati infiinta o echipa de fotbal, handbal sau baschet cum ati denumi aceasta echipa? Ce culoare v-ati alege pentru echipamente si care ar fi obiectivele echipei? Ce v-ati propune?

3 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Prefer fotbalul, asa ca daca as infiinta o echipa de fotbal probabil s-ar numi Fotbal Club Suceava iar culorile echipei ar fi alb-rosu. Echipamentul de acasa ar fi alb-rosu si verde, iar cel din deplasare ar fi verde[mult]-rosu. normal ca obiectivele ar fi promovarea echipei, lansarea de jucatori, aducerea de sponsori si, ca orice club de fotbal promovarea in ligile superioare si participarea in competitiile europene.

| CristiSeeker a răspuns:

Un club de fotbal, poate. RedBlueDevils F.C. sau F.C. Shadows United. Echipamente rosii cu dungi verticale de culoare albastra sau negre cu dungi oblice verzi pe umarul stang.
Ca si obiective as urmari promovarea treptata spre prima divizie, sincronizata cu formarea unui grup de jucatori, precum si a unui staff tehnic competent. De asemenea, as ridica, treptat, capacitatea stadionului la un respectabil minim de 50.000. de locuri. Obiectivul suprem, setat, poate, pentru 20 de ani dupa infiintarea clubului ar fi castigarea tuturor trofeelor interne, continentale, precum si intercontinentale posibile si, intr-un sezon de varf, obtinerea triplei Campionat - Cupa - UEFA Champions League. Frumos exercitiu de imaginatie, te salut!

| robdaiana a răspuns:

Toate acestea ar trebui alese de jucatori in mod egal.