| Soleron a întrebat:

Ti-ar placea sa traesti in Grecia? De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-mi place limba si nici asa sa stau in strainatate. Doar daca e sa ma nasc din nou dupa ce ajung in rai prefer sa fiu rus sau neamt.

| alexandra2859 a răspuns (pentru mgtow):

Serios?
vrei sa fi un nenorocit de neamt?
sau mai rau, rus?
si nu vrei sa fi grec?
cand rusii sau nemti o sa ajunga ca greci(nu ma refer la economie pe care o las afara) atunci sa devi tu neamt?

a deci acum am vazut ca esti crestin.
mai crezi si in railaughing
omule du-te si spanzurate, planeta asta nu are nevoie de tine.

| mgtow a răspuns:

Auzi tipa aia care se da in figuri se crede desteapta, dar nu te lua dupa ea pentru ca nu face nici cat un purice care suge sangele la un caine, oameni ca ea sunt rusinea lumii si cu o mentalitate de nedescris.

| alexandra2859 a răspuns:

Eu locuiesc in Greciabig grin

aici oameni sunt diferiti si mai buni de cat romani.
au mancare de 1000000 de ori mai buna ca a noastra.
toate locurile sunt de vis.
ai ce sa vezi oriunde te-ai afla.
si chiar daca au criza oameni de aici prefera sa dea tot ce au unui om care nu are nimic.
am vazut ce raspunsuri ai primit dar sa fim seriosi majoritatea romanilor niciodata nu o sa zica ca vrea sa locuiasca in alta tara sau ca alta tara este mai frumoasa ca Romania pentru ca sunt romani.si din cauza asta aproape toti oameni crescuti in Romania au un IQ foarte mic.

| xBya a răspuns:

Mi-ar place doar pentru locurile si mancarea de acolo. In rest, cu economia nu stau prea bine, iar la capitolul populatie nu sunt favoritii mei.

| AlcholicSmile a răspuns:

Nup...Pentru ca nu imi place in Greciastraight face

| Mircc a răspuns:

1. Nu
2. E naspa laughing