| ingerashpierduth a întrebat:

Tocmai mi-am descarcat rezultatele la Cngurul Matematic dar nu pot sa le citesc deoarece documentul este "pdf"sad
Cum sa fac ca sa le pot citi?big grin
Ofer fundita

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Instaleaza Adobe Reader.

| dulcik a răspuns:

Instaleaza acrobat reader

| Ilusion :X a răspuns:

Deschide-le in WorldPad2007.winking

| love4u a răspuns:

Incearca programul Adobe Reader 9. 3, este un program de deschis fisiere gen notepad/wordpad, cu diferite extensii printre care si. pdf; Ai un link de download aici > http://get.adobe.com/reader/

| alexa_7084 a răspuns:

Pai ai putea sa intri pe adresa concursului si sa nu descarci rezultatele ci sa le deschizi doar nu le vei pastra in calculator