| anonim_4396 a întrebat:

Tot caut un program prin care sa creez un videoclip. dar nu gasesc. Ati putea sa ma jutati si pe mine? Nu ma intereseaza Microsoft Power Point... Daca stiti ceva ce m-ar putea ajuta va rog sa postati un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Anto97 a răspuns:

Orice computer are asa ceva happy uite cum sa ajungi la program : Start>Search> dupa ce ai bifat sa caute in toate filele computerului scrii acolo "Windows Movie Maker" si dupa dai click acolo si poti face efecte, pui poze, fragmente din filmuletze, melodii(sau melodii intregi) etc... o gramada de chestii; te poti informa de pe google cum sa iti iasa cele mai interesante videoclipuri. daca stii sa il folosesti bine o sa iasa ceva frumoswinkingwinkingwinking

7 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Orice windows are Windows Movie Maker

| Swany a răspuns:

Si il gasesti in "Start -> All programs ->Windows Movie Maker"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Windows Movie Maker este o varianta buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc. Mi-ati fost de mare ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau un program sa scriu pe videoclipuri...cine are asa ceva va rog la dresa de messenger : cristi__the_best23 Va multumesc din suflet!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice computer are asa ceva uite cum sa ajungi la program : Start>Search> dupa ce ai bifat sa caute in toate filele computerului scrii acolo "Windows Movie Maker" si dupa dai click acolo si poti face efecte, pui poze, fragmente din filmuletze, melodii(sau melodii intregi) etc... o gramada de chestii; te poti informa de pe google cum sa iti iasa cele mai interesante videoclipuri. daca stii sa il folosesti bine o sa iasa ceva frumoswinkingwinkingwinkinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru videori si pentru editat video eu recomand sony vegas
Parerea mea ii foarte bun