| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, am o intrebare. Pe 5 iulie m-am dus in satul de vacanta si am vazut ceva: Cum se numeste chestia aia in care dai cu pumnul si iti arata ce putere ai?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Perete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti arata ce putere ai, ci iti da un scor laughing si probabil ca se numeste "chestie in care dai cu pumnul". Cauta pe Google "boxing arcade machine" si probabil o sa gasesti denumirea exacta.

| Albinuța767 a răspuns:

Este o chestie fpgrea care o găsești și la bâlci. Cei cu ea ai câștigat ceva?

| Gabitu6112 a răspuns:

Boxing arcade machine