| Smerix a întrebat:

TPU am si eu o intrebare:la farmerama am cuib de clocit si nu merge imi zice ca trebuie 3xgaina si 1xfuraj. furaj am si gaini am 3... da tot nu merge! cel mai bun raspuns funda promit!

Răspuns Câştigător
| Ilovemyboy a răspuns:

happy Pui cuibu de clocit asupra unui cotet normal de gaini, din alea 2 se face 1, o pozitionezi unde vrei tu pe teren, si apoi apesi pe cuib dai 3 gaini sau 2 cate cere si furaju si apa, trebuie sa mearga.eu cel putin nu am patit niciodata asta si am level 61happy funda?:*

2 răspunsuri:
| faratinenupotplange a răspuns:

Cred ca stiu care e problema.Ai doar 3 gaini?
Te sfatuiesc sa iei mai multe poate asa va merge

| xXPuricelXx a răspuns:

Eu cred ca problema e furajul.Ei spun furaj.dar trebuie furaj de gaini nu de cal sau altceva... daca nu merge scoate cuibul si pune-l iar...si daca ai nevoie de vecini: CrysuMan32 este disponibil.big grin