| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de farmerama. Cum strang cuie, lemne, si ciocane? Daca stiti va rog ajutati-ma. Numele meu in farmerama este: viorel180600... dati add la vecini va rog, si ajutati-ma sa strang pentru a-mi face cuib de clocit pentru gaini ca sa oua. Cel mai bun raspuns si cel care ma ajuta primeste FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| 619thomas a răspuns:

Prin cadourile care le primesti de la prieteni, sau daca culegi de ex. mult porumb, mai ies din pamant materiale, apropo, pentru mine ciocanele au fost cele mai rare.

2 răspunsuri:
| RaduCilaa a răspuns:

Cadouri de la prieteni, Roata norocului.

| Bughyest a răspuns:

Thomas merita funda rasp e perfect