| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

TPU sunt singura acasa si mi-e foame crying Prin frigider nu se gaseste nimic comestibil pentru stomacelul meu happy big grin tongue si vreau sa imi spuneti ce as putea sa fac mai usor de mancare! Funda

7 răspunsuri:
| faratinenupotplange a răspuns:

Ai putea o omleta sau niste sandwisuri

| KinoAndreea a răspuns:

Oua? paine unsa cu ceva? e inca dimineata si nu prea am ideilaughing

| IamFantastic a răspuns:

Fructe si va trebui sa iti faci un sanvis cu ceva; din pacate, data vitoare sa iti faci rezerve de dulciuri.
rezervele mele de dulciuri le tin intr-un loc speial

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Hey LovelyStory! Ai putea fierbe niste oua(foarte bune dimineata cati seara sau la pranz iti provoaca dureri grave de burta) sau o salata cu ton: ....ro/imgres Sau daca nu, una classica : ....ro/imgres Daca nu-ti place ceapa poti renunta la ea. O poti improviza cu un ou fiert langa. http://www.google.ro/......tp?/imgres bunaaa!

| Mari2104 a răspuns:

Cacao cu lapte si paine unsa cu ceva...

| M1ham1 a răspuns:

Paine prajita cu miere si de o cana de ceaiwinking

| EllyPff a răspuns:

Ou prajit, sandwish, cereale cu lapte, salata