| Alexandraa_7363 a întrebat:

Alerta! Mi-e foame! Sunt singura acasa si mi-e foame, as vrea ceva care sa-mi tina de foame 3-4 ore.Precizez ca nu am voie la aragaz, ce as putea sa-mi fac de mancare? Funditahee hee

Răspuns Câştigător
| simovacariu a răspuns:

Niste legume,poate ai in frigider sau fructe...un mar, o portocala. Poate ai niste paine, unt, margarina, dulceata, poate o conserva de ceva, lapte sau ceva dulce daca chiar nu gasesti nimic, o salata.Te descurci tu... Pofta buna!winking

3 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Un sandvishappycu ce gasesti in frigiderlaughing

| balan_4463 a răspuns:

Hamburger

| stefannn a răspuns:

Te duci la fast food (daca ai bani) daca nu paine goala.