| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa faci vreun liceu ca sa devii actrita?(Ps:Imi place destul de mult sa vad actrite mari care odata au fost doar niste persoane normale iar dupa au devenit cele mai bine platite vedete as vrea si eu chestia asta) Credeti ca au devenit vedete doar la voia intamplarii sau au fost la mai multe auditii pana au ajuns "mari"?

4 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Eu iti recomand sa faci un liceu care are si profill asta. Eu sunt acolo la muzica si se face si carte, dar te axezi pe teatru. Daca mai vrei si alte detalii poti sa ma intrebi in particular. pup:*

| cristinelM a răspuns:

Exista licee de arta si facultati de actorie, dar e greu sa devii ce iti doresti tu si trebuie sa ai mult talent.In Romania ai o sansa foarte buna sa devii actrita daca arati foarte bine, te imbraci cu fuste foarte scurte si bluze foarte decoltate, asa te vede cineva si sigur ai succes.
Uite oamenii care muncesc :
http://corinastoica.blogspot.com/......racia.html

| carmenmaria a răspuns:

Eu am mare nevoie de o partenera de teatru. daca esti din buc.vezi Vlad stroia pe youtube sau trupa de teatru vlady

| lucia21 a răspuns:

Nu trebuie sa faci neaparat un liceu anume, dar te poti orienta catre filologie. Fi sigura ca majoritatea au fost la mai multe castinguri