| ADY_5784 a întrebat:

Trebuie sa-mi pregatesc prezentare mea pentru balul bobocilor si ma gandeam la un rap, sa ma prezint in ritm de rap, si am nevoie de versuri, care are inspiratie la versuri sau cunoasteti pe cineva care a mai facut asta si ma poate ajuta va rog mult de tot sa scrie aici!

1 răspuns:
| betty678 a răspuns:

Nu stiu.
Cred ca ar trebui sa incerci sa faci tu rime
Eu am scris un cantec despre cum ajungem in anturaje dubioase numai cu rime destul de bizare putin.incearca sa te gandesti la ce vrei sa te referi asta este cel mai important. apoi vei putea face rime.e o idee buna. Funda?