| 44-mytel a întrebat:

Tuturor, membrilor TPU, care poarta numele Sfintilor Mihail si Gavril; La Multi Ani cu sanatate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne traiasca sa fie sanatosi si de sarbatori tot aici sa bem o cupa de sampanie in direct.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multi ani si din partea mea!love struck

| Silvia a răspuns:

Sa traiti cu numele!happy

| Bishop a răspuns:

La multi ani sarbatoritilor!

| Kidu a răspuns:

La multi ani, sa fiti fericiti si sanatosi!
pupici cu sclipici verdehappy

| fevrier a răspuns:

Mulţumim!

| mihaa a răspuns:

Va multumesc va pup pe totii

| ela_8957 a răspuns:

Dar noi va felicitam aici, si voi nu dati de "baut"...Sau macar o bombonica, o atentie cevalaughing!

La mUlti Ani!

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mulțumesc asemenea.
Distracție plăcută celor cu aceste două nume extrem de frumoase.
Pa, pa.

| denyy a răspuns:

La multi ani si fie ca tot ce frumos sa fie presarat in calea lorhappyhappyhappy