| Bilqux a întrebat:

Un clik atat:P
http://www.fostaprietena.info/

Răspuns Câştigător
| mafi5 a răspuns:

Clik si funda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amuzant

| kynleiii a răspuns:

laughing ce tare.laughing buna pedeapsa

| HappyPills a răspuns:

Care e problema daca ai prins-o in pat cu CEL MAI BUN PRIETEN al tau? Daca ai fi prins-o in pat cu iubitul tau ar fi fost altceva. Merita sa o faci de rusine in halul asta? Tu cum te-ai simti daca ai fi in locul ei?
SI dupa cate stiu, asta e un site prin care ajuti oamenii sau intrebi oamenii, nu in care faci de ras prietenii, ca, dupa parerea mea nu au gresit intr-atat incat sa fie asa umulita.

| HappyPills a răspuns:

@ lenutza
vad ca nu ai inteles mesajul meu

| Bilqux explică:

Hai ma lasi!
oricum eu am primit likul de la cineva!
nu e vina mea si oricum tu cum te-ai simti daca tiai gasi prietena/prietenul in pat cu altcineva?
te-ai simti bine?
si app eu nu am un iubit deci cu cine sa o prind in pat? cu aerul?

| Bilqux explică:

Http://www.fostaprietena.info/? username=19249
asta-i likul corect
mai un clik:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaii mor big grinbig grin cate discutii pe urma unui site pe care l-am deschis abia acum 4 zile big grinbig grin asa ii trebuie phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fostaprietena.info/? username=65751 si mie unul